Bu Hafta Kaçırmamanız Gereken 5 Fragman Listesi

Yazar: Kağan Arcael
2019 Yapımı Charlie'nin Melekleri Filmi

Eğer bir şeyler izlemeyi seviyorsanız, sizin için hazırladığımız bu yeni fragman listesine göz atmanızı öneriyoruz.

Sadece birkaç hafta önce resmi Instagram hesabımız üzerinden yeni bir Instagram Hikayeler serisi yayınlamaya başladık. Söz konusu bu seride siz değerli takipçilerimiz için her hafta Cuma günü, öğlen saat tam 11:00’da yeni bir dizi öneriyoruz. Bu Instagram Hikayeler serisini takip etmek istiyorsanız, aşağıdaki butondan Instagram hesabımıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca haftalık dizi önerilerimiz ile birlikte eğer hafta içinde yeni ve dikkat çekici fragman yayınlanıyorsa, bu fragmanları size haber vermek adına böyle listeler de yapabiliyoruz. O halde hiç vakit kaybetmeden, listemize geçelim.

Not: Bu listedeki fragmanların hiçbiri kalite sırasına göre numara almadı. Yani 1. en iyi veya 5. en kötü fragman değil. Sadece listelemek için yapılmış bir numaralandırma sistemidir.

Kaçırmamanız Gereken 5 Fragman

1. Jungle Cruise

Yapımını The Walt Disney’in üstlendiği ve baş rollerini Emily Blunt ile efsane WWE güreşçisi ve son zamanların en büyük Hollywood oyuncuları arasında görülen Dwayne Johnson‘un paylaştığı Jungle Cruise filmi oldukça umut vadedici görünüyor.

Bazı eleştirmenler, filmin Karayip Korsanları serisi gibi güçlü ve efsanevi bir film serisine dönüşeceğini ön görüyor fakat ben bu kadar umutlu değilim. Yine de şaşırtıcı çevre teması, kostüm tasarımları, sahne tasarımları ve video efektleri ve hikayesi ile önce fragmanı, sonra ise vizyonda izlenmeye değer olabilecek gibi duruyor.


2. Truth Be Told

Apple severlere müjde; Apple TV+ hizmeti için yeni bir serinin daha fragmanı yayınlandı. Ünlü Amerikalı aktris ve yazar Octavia Spencer, Trud Be Told’da gerçek bir podcaster olarak yer alıyor. Gösteri 6 Aralık 2019 tarihinde, sadece Apple TV+ üzerinden yayına giriyor.


3. Charlie’s Angels

Charlie’nin Melekleri, dünya genelinde sevilen ve neredeyse efsane olarak nitelendirilecek bir aksiyon filmi serisi. Son filminin fragmanı ise bu hafta yayınlandı. Serinin eski ve geçmişte yapılan filmlerine rağmen gayet modern ve yenilikçi bir yapım olan Charlie’s Angels, 15 Kasım 2019 tarihinde vizyona giriyor.


4. The Elephant Queen

Apple TV Plus hizmeti piyasaya hazırlanırken, dünya devi Apple ise ilk gösterileri için fragmanları zorlamaya devam ediyor. Fil Kraliçesi isimli bu yapım tam olarak prestijli bir iş değil ancak Apple’ın ağır kullanması muhtemelen işe yarayacak ve büyük bir kitle toplamayı başaracak. Söz konusu gösteri 1 Kasım 2019 tarihinde yayına girecek.


5. Judy & Punch

Yazar ve aktör olan Mirrah Foulkes’ın yönettiği Judy & Punch yapımı, garip ve beklenmedik şekilde intikam almak isteyen bir kuklacıyı konu alıyor. Film, 21 Kasım 2019 tarihinde şuan için bildiğim kadarıyla sadece İngiltere’de vizyona giriyor. Yine de bence herhangi bir şekilde izlemeye değer.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

6 − five =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi