FIFA 20 İlk Kez Kadın Menajerlere Sahip Olacak

Yazar: Kağan Arcael
FIFA 20 Kadın Menajer

Dünya genelinde oldukça ünlü olan futbol oyunu serisinin yeni oyunu FIFA 20 sonunda uzun zamandır istenen kadın menajerlere sahip olacak.

Oyun notlarının son sürümünde Electronic Arts, oyuncuların Kariyer modunu oyun tarihinde ilk kez kadın menajer olarak oynayabileceklerini açıkladı. Şimdi futbol takımını kadın ya da erkek olarak yönetme seçeneği, oyunda özellikle kadın futbol severler tarafından en çok istenen özellikti. Kadın yöneticilerin eklenmesi, FIFA 20’nin yöneticiler için detaylı bir avatar editör sistemi sunacağına dair daha büyük bir duyurunun parçası olarak geldi.

Bu durum, FIFA maçında kadınların ilk kez oynanabileceği bir şey değil. EA Games, ilk kez FIFA 16 oyuncularının, zamanında gerçek hayatta Dünya Kupası kazanan A.B.D. takımı gibi futbol maçlarında yarışacak sınırlı sayıda kadın milli takımı arasından seçim yapmasına izin vermişti. Bununla birlikte oyuncuların takımın lojistiğini de yönetebildiği Kariyer Modu sadece bir erkek olarak oynanabiliyordu. Fakat artık, ünlü futbol oyunu serisinin son oyunu FIFA 20‘deki yeni avatar editörü nihayetinde bunu değiştirecek.

FIFA 20 ve Avatar Düzenleyicisi

Avatar editörü, çok çeşitli karakter özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Sadece oyuncular erkek veya kadın arasında seçim yapmakla kalmıyor, aynı zamanda cilt tonu, saç stili, kıyafet ve aksesuarlar dahil olmak üzere bir dizi avatar özelliğini değiştirme kabiliyetine sahip olacaklar.

Dünyanın şimdiye kadar gördüğü en iyi futbol takımlarını kendi istediğiniz gibi yönetebilmenize olanak sağlayan FIFA 20, 27 Eylül 2019 tarihi itibarıyla Nintendo Switch, PlayStation 4, Playstation 4 Pro, Windows 10 ve Xbox One, Xbox One S ve Xbox One X platformlarında oynanabilir olacak.

Electronic Arts, EA Sports, EA Canada ve EA Romania stüdyoları tarafından geliştirilen ünlü futbol oyunu serisinin sonuncusu, Electronic Arts ve EA Sports tarafından bütün oyun severlere dağıtılacak.

FIFA Serisi Artık Daha Çok Defans Yeteneği Gerektirecek

Oyuncular artık oyunun yapay zekasının yeteneklerine güvenmekten ziyade elle savunmada daha fazla fayda görecekler. Bilgisayar kontrollü savunmacılar şimdi daha az verimli ve daha az etkili olacaklar. Yeni oyun FIFA 20’de sizin tarafınızdan kontrol edilen oyuncular, yapay zekanın defansına oranlar çok daha iyi performans gösterecek.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

one + 15 =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi