Ford Tourneo Courier 2017 İncelemesi

Yazar: Eren Coşkun
0 yorum

Ford‘un ticari sınıfının yakışıklı arabalarından olan Ford Tourneo Courier 2017 bir çok yönden de olsa parasının hakkını veriyor.

Gerek iç donanımı, gerek konforu olsun araç yüksek derece güzel bir iç dizayna sahip. Çünkü aracın iç dizaynı ne sert plastik, ne de çok kaliteli ve yumuşak plastik, alkantara veya deri.

Araçta tamamen Ford‘un genel olarak kullandığı plastikler bulunuyor.

Aracın ticari değil de sanki daha çok binek araç tarzı var. Ayrıca araçta 1.5 TDCI ve 1.6 TDCI dizel olmaz üzere iki farklı modeli bulunuyor.

Her iki motorda da çekiş gücünü size iyi bir şekilde hissettiriyor. Aracın sürücü koltuğuna oturduğunuzda sanki her şey elinizin altında gibi gözüküyor. Çünkü iç dizaynının tamamen rahatlığa ve sürücüye odaklı olarak yapılmış olması vitesin, el freninin ve ön konsolun sürücünün elinin altında olmasında ve sürücüyü rahat bir şekilde aracı sürüş ve yolda hakimiyet açısından büyük rol oynuyor.

Ford Tourneo Courier Şuan Araç Kaç Türk Lirası?

Aracın şuan fiyatı en dolu modeli ve 1.6 TDCI olarak 78.640 ₺. Ticari araçlara göre fiyatı biraz yüksek.

Ancak size sağladığı özellikler ise paranın hakkını sonuna kadar verdiğini gösteriyor. 1.6 motora sahip bir araç zaten sizin fazlasıyla işinizi görecektir. Hatta bu modelinde bulunan özelliklerden biriside aracın güzel bir multimedya sistemine sahip olması.

Bu multimedya sistemi sizin birilerini arayıp konuşmanızdan istediğiniz müziği dinlemeye kadar var.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

eighteen + fourteen =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi