Galaxy Fold Ekranlarının İlk Değişimi Çok Ucuza Yapılacak

Yazar: Kağan Arcael
Samsung Galaxy Fold Görseli

Samsung, birkaç gün önce kullanıcıların Galaxy Fold cihazlarına dikkat etmelerini ve nasıl davranmaları gerektiğini anlatan bir video yayınladı.

İlk tanıtıldığı zaman büyük ilgi toplayan yenilikçi ekrana sahip akıllı telefon, yeniden piyasaya sürülme konusunda büyük gizemlere sahip. Samsung’un yeni ve tartışmasız şekilde en özel akıllı telefonunu başka bir kazadan korumak için elinden geleni yaptığı belli oluyor.

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy Fold’un nasıl kullanılması gerektiğini anlatan, gerçekten ders verir gibi bir video hazırlamıştı. Bazı kullanıcılar için bu eğitim videosunun yetersiz olduğunu düşünmüş olacak ki söz konusu cihazın ilk ekran değişimi fiyatında büyük bir indirime gidiyor.

Galaxy Fold İçin İnanılmaz Ucuz Ekran Değişim Fiyatı

Normalde odak noktası sadece ekran olan bir akıllı telefonun üzerinde oldukça büyük bir yatırım yapılır. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, Galaxy Fold modeli için büyük ihtimalle gerçekten çok büyük yatırımlar gerçekleştirdi fakat yine de şaşırtıcı bir şekilde bu özel ekrana sahip akıllı telefonun ilk ekran değişim fiyatını sadece 149 dolar karşılığında yapacağını duyurdu.

Samsung, söz konusu özel ekrana sahip akıllı telefon modelini ilk etapta tanıttıktan kısa bir süre sonra piyasaya sürmeyi planladı. Fakat cihazın testleri ve yapılan daha çok araştırma sonrasında ekranın yeterince dayanıklı olmadığı ortaya çıktı. Kısacası Samsung, ekran koruyucuyu çerçeveyi, cihazın altına kadar uzattı ve böylece oradaki mekanizmayı daha dayanıklı hale getirdi.

Ekran değişimini gerçekleştirmek isteyen Galaxy Fold kullanıcıları, Samsung mağazasından randevu alacak ve ekranını değiştirmek üzere perakende satış mağazasına gidecek. Samsung, bu kampanyanın sınırlı süre ve sayıda bulunduğunu ve aynı zamanda doğrudan kimseye yeni bir cihaz göndermeyeceğini vurguladı.

Bunun yerine kullanıcıların, bir Best Buy, AT&T veya Samsung Experience perakende mağazasında birebir “Premier” danışmanlığı almalarını istiyor.

Ekran değişimi için yukarıda belirttiğimiz mağazalardan birinden hizmet alan cihaz sahipleri, cihazını tekrar kutulanmış bir şekilde teslim alıyor. Ancak kutuyu tekrar açan kullanıcılar, bu sefer cihazın üzerinde birkaç yeni uyarı notu ile karşılaşıyor. Bu uyarılar, genel olarak “Ekrana hafifçe dokunmaya dikkat etin. Sakın çok sert bastırmayın!” gibi eğitim videosunda da belirttiği küçük notlardan ibaret.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

14 + seven =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi