iPhone 11 Pro İçin 2 Yeni ve Farklı Reklam Yayınlandı

Yazar: Kağan Arcael
iPhone 11 Pro Reklam Görüntüsü

Apple, iPhone 11 Pro için iki yeni reklam yayımladı; Bunların ikisi de yeni serinin, rakip cihazlardan farklarını ortaya koyuyor.

Bu iki reklamdan biri, cihazın özellikle yenilenmiş arka tarafının dayanıklılığına odaklanıyor. İlk reklamda iPhone 11 Pro’nun aktif ve yüksek hızda çalışan bir rüzgar tünelinde bulunduğunu görüyoruz. İkinci reklamda ise Apple, yeni nesil Pro versiyon akıllı telefonunun kamerası ile şov yapıyor. Yenilikçi tasarımlı bir mekana tatlı bir şekilde geldiğini gördüğümüz, havalı ve şirin bir köpek cinsinin 3 kamera ile çekilen fotoğraflarını görüyoruz.

Üstte gördüğünüz reklam, yeni nesil cihazın dayanıklılığını ön plana çıkartmak için hazırlanmış ve daha önce yapıldığını görmediğim, farklı tarzda bir reklam. İlk reklamda üzerine gelen ve sekip giden buz küpleri, çocuk oyuncakları, saç fırçalarıyla ve bazı yiyecek malzemeleri ile kapışan iPhone, tabii ki çizik bile almadan yarışı kazanıyor.

Reklamın ilerleyen zamanında ise işler biraz zorlaşıyor. Yeni nesil iPhone’un üzerine tam boyutta, 5 katlı düğün pastası düşüyor ve ardından bir fıskiye, bütün düğün pastasını eritiyor.

Reklam filminde bulunan günlük nesnelerin, rüzgar tünelinde bulunan pervane ile hızlandırılarak, normalden daha hızlı bir şekilde yeni nesil cihaza çarpmasına rağmen, yeni nesil iPhone’ların suya ve darbelere rağmen çizik bile almadığını bize gösteriyor.

iPhone 11 Pro ile Ultra Geniş Fotoğraflar

İkinci reklam, telefonun üç lensli kamera sisteminin neler yapabildiğine, bir rüzgar odasındaki özne olarak zarif, uzun tüylü bir köpek seçilmiş.

Bu reklam, iPhone 11 Pro’nun çeşitli lensleri (Telefoto, Standart ve Ultra Geniş Açı) arasındaki farklar hakkında izleyicileri ayıltmak için gayet iyi bir iş çıkarıyor. Ancak bence bu reklamda gösterilen en dikkat çekici şey Gece Modu fotoğrafı. Reklamdaki sonuçlar, Apple’ın bu hafta başlarında donanım etkinliğinde sahnede gösterdiği demodan çok daha etkileyici görünüyor.

Hayvan Sever Takipçilerimiz İçin Özel

İkinci reklam için modellik yapan tatlı, uzun tüylü, güzel bakıştı dört ayaklı dostumuzun türünü, dünya genelinde yapılan bütün haberlere bakmamıza rağmen hiç kimsenin belirtmediğini fark ettim. Ayrıntılara dikkat eden bir ekip olarak, sevimli dostumuzun cinsini merak edebileceğinizi düşündük ve sizin için cinsini bulduk; Bu sevimli köpek, bir Afgan Tazısı.

Çevresine karşı biraz ilgisiz, ağırbaşlı, bağımsız ama genel olarak mutlu olan bu dostumuz için genelde çok zeki olmadığı söyleniyor. Ayrıca 12 ile 14 yıl arasında yaşadıkları da belirtiliyor. Her zaman teknolojiden bahsediyoruz. Bunun yanında bu kez, bizim gibi hayvan sever dostlarımızı da mutlu etmek istedik. Umarız bu küçük ayrıntıyı da beğenirsiniz.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

16 − thirteen =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi