Netflix iOS Uygulamasına Yeni Özellikler Eklendi

Yazar: Kağan Arcael
netflix-ios-uygulamasina-yeni-ozellikler-eklendi

Yeni güncelleme ile Netflix iOS uygulamasından film, dizi veya belgesel izlerken daha hızlı kontroller yapabileceğiz.

Netflix iOS uygulamasının en son sürümünü oldukça faydalı güncellemelerle kullanıma sunuldu. İlk kez YouTube mobil uygulamasından gördüğümüz, ekranın sol veya sağ tarafına çift dokunarak kontrol edebileceğiniz ileri ve geri 10 saniyelik düğmeler eklendi.

Şimdiye kadar, YouTube’un oynatma özelliklerine alışmış ve Netflix iOS uygulamasında belki de 5, 10 saniye geri gitmek isterken, zor kullanım arayüzünden dolayı belki de dakikalarca geri veya ileri gitmişsinizdir. Hiçbir zaman istediğiniz yere tek seferde geri dönemez veya ileriye gidemezdik.

Netflix iOS İçin Sesimizi Duydu

Artık, Netflix’in oynatma seçenekleri YouTube’la aynı olduğundan, uygulamada keyifli bir şekilde dizi, film veya belgesel izlerken daha az rahatsız olacağız. Ayrıca “Oynat” ve “Duraklat” düğmesi de şimdi daha büyük.

Yeni güncellemede ayrıca alt kısımda bir etiket satırı yer alıyor. Bu kısım “Bölümler” listesi, ses ve altyazılar menüsü ve “Sonraki Bölüm” düğmesini içeriyor.

Uygulamayı App Store üzerinden indirmek ücretsizdir. Ücretsiz indirmek için tıklayın. Fakat maalesef ücretsiz indirseniz de kullanmak için minimum 15,99 TL gibi bir ücreti gözden çıkartmanız gerekmektedir.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

2 × three =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi