Pixel 4 Yeni Parlak Turuncu Renk ile Satışa Çıkabilir

Yazar: Kağan Arcael
Google Pixel 4

Teknoloji devinin tahmin edilen yeni ürünü Google Pixel 4 için düzenlenecek lansmana 1 ay kala yeni ve farklı bir renk seçeneği sızdırıldı.

Bir forum, haber, ürün inceleme ve yardım internet sitesi olan Android Central tarafından tespit edilen potansiyel bir sızıntı, Google Pixel 4 akıllı telefonunun yeni renk seçeneği olacak gibi görülen ve bence çoğu gencin gönlünü çalabilecek parlak turuncu bir telefon kasası fotoğrafı sızdırıldı.

Bu parlak turuncu renk seçeneği, eğer orijinal bir şekilde Google tarafından resmi olarak satışa çıkartılırsa görünüş ve özellikle gençlerin dikkatini çekmek açısından Apple’ın önüne geçmek için çok iyi bir hamle olacak. Google, normal siyah ve beyaz seçeneklerin yanı sıra Pixel 4 cihazları için genellikle daha renkli bir seçenek sunmayı planlıyor gibi görünüyor.

Google Pixel 4 Hakkında Bildiklerimiz

Dünyanın en büyük yazılım, arama motoru ve akıllı telefon üreticileri arasında bulunan Google, biraz dikkat çekmek ve herkesin yeni cihazı beklemesini sağlamak için zaten bulunduğumuz 2019 yılının başında Pixel 4 akıllı telefonunun tasarımının belirli bölümlerinin net bir şekilde göründüğü 3 boyutlu görseller yayınlamıştı.

Teknoloji, Android işletim sistemi ve direkt Google markasını severlerin oldukça beklediği Pixel 4 akıllı telefonunun tanıtına yaklaşık 1 ay kala ortaya çıkan sızıntılarda büyük ihtimalle artışlar olacak.

Cihazın fotoğrafının yayınlanmasının ardından cihazın kalın çerçevelere sahip olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca uzman araştırmacılar ve analistler, söz konusu akıllı telefonun ön tarafında bulunan öz çekim kamerasının 8x yakınlaştırma özelliğine sahip olacağını söylüyor.

Ayrıca söz konusu akıllı telefon, gelişmiş gece fotoğraf modu gibi bazı özelliklere de sahip olacak gibi görünüyor.  Ayrıca kamera içerisinde analog olarak bulunan kamera sabitleme sisteminin dışında hareketli çekimler ve spor veya aksiyon sahneleri gibi çekimler için yeni bir Hareket Sabitleme Modu olacağı da düşünülüyor.

Dünyanın en büyük yazılım, arama motoru ve akıllı telefon üreticileri arasında bulunan Google, en yeni ve en güçlü akıllı telefonu olacağı tahmin edilen Pixel 4’ün tanıtımı için henüz resmi bir tarih belirlemedi. Ancak 2019 senesinin Ekim ayı başlarında cihaz hakkında daha fazla ayrıntı duymayı bekliyoruz.

 

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

11 + 4 =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi