Razer Hammerhead USB-C Duyuruldu!

Yazar: Kağan Arcael
razer-hammerhead-usb-c-duyuruldu

Google Pixel 2 ve Razer Phone da dahil olmak üzere artık çok sayıda Android telefon USB-C bağlantısına geçti. Durum böyle olunca 3.5 mm’lik jack girişleri kaldırılınca, ortada büyük bir açık oluştu. Razer da bu açığı Razer Hammerhead USB-C ile kapatma kararı aldı.

Peki Bu Açık Nasıl Doldurulacak?

Neyse ki, piyasaya sürülen USB-C kulaklıklar, bu sorunu çözmeye hazırlanıyor. Razer Hammerhead USB-C olarak adlandırılan yeni Razer kulaklığı, Type-C kullanan yeni bir kulak içi kulaklık olacak.

Bu kulaklık, geçtiğimiz günlerde tanıtılan Razer Phone için de büyük bir açığı kapatacak. Şirkete göre, kulak içi kulaklıklarda derin ve bozulmayan bas sağlamak için 10 mm sürücüler ve akustik teknolojilerle donatılmıştır.

Razer‘in kulak içi kulaklıkları, düz hatlı bir kablo üstünde mikrofon ve ses ayarı yapabilmemize olanak sağlayan küçük bir kontrolcü ile birbirine bağlı bir yapıya sahip. Kulaklıkların içindeki mekanizma sayesinde manyetik yapı, kulaklığı kullanmadığınız zaman birbirine tutturup, kolayca muhafaza edebilmenizi sağlıyor.

Kulaklıkların en büyük sorunu, oyuncuların ve diğerlerinin tercih ettiği Razer estetiğine uyan, neon yeşil ve siyah renkte oldukları gerçeğidir.

Razer Hammerhead kulak içi kulaklıklar, özel bir taşıma çantası ile birlikte satılacak. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Bluetooth ve Lightning sürümlerine katılan Razer mağazasından 79.99 $ gibi bir ücretle satılacak.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

17 + five =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi