Spotify Premium İçin Neden Para Vereyim?

Yazar: Eren Coşkun
Spotify-Premium-teknobaze

Artık bilmeyen kalmadı; Spotify müzik dinlemek için yapılmış bir servistir. Ama çoğu kişi bu servisin ücretsiz sürümünü kullandığından sistemin güzel özelliklerinden yararlanamıyorlar.

Özellik derken önemsenmeyecek özelliklerden değil, aksine fazlasıyla önemsenecek özelliklerden bahsediyorum. Çünkü bazen kaliteli hizmet için biraz eli açık olmak lazım. Sonuçta az para karşılığında çok kaliteli hizmet almaktan zarar gelmez.

Spotify Premium Sisteminin Ne Gibi Farklılıkları Var?

  1. İnternetiniz olmadığı zamanlar Spotify üzerinden indirdiğiniz müzikleri, istediğiniz yerde ve istediğiniz sırayla dinleyebilirsiniz.
  2. Depolama sıkıntınız yoksa kaliteyi yüksek olarak belirleyebilir ve müziğin keyfini daha iyi çıkartabilirsiniz.
  3. En sevdiğiniz 2 müzik arasında hiçbir zaman reklama maruz kalmazsınız.
  4. Örneğin eğer bilgisayarınız meşgulse fakat bir ses sistemi takılı ise mobil cihazınızdan, bilgisayardaki Spotify programını kontrol edebilir ve ister müziği açar, ister değiştirir, ister sesini kısar veya açarsınız.
  5. Ayrıca en önemli nokta ise yapımcılara yardımcı olursunuz.

İlk 3 ay 0,99 ₺ kampanyasından yararlanmanızı öneriyoruz. Bir ay boyunca kullandıktan sonra zaten gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

Dediğimiz gibi satın alımlarda en iyi şey yapımcılara yardımdır. Zaten hiçbir şeyi korsan veya ücretsiz sürüm olarak kullanmamamız gerekiyor.

Düşünsenize; Siz o programın yapımcısısınız ama insanlar sizden gizli korsan yapıp, yayınlayıp, satın alımları yerlere düşürüyor ve sizin emeğiniz üstünden para kazanıyor. Hiç hoş bir şey değil.

Müzikleri övmemin sebebi şudur; Yakın zamanda Grand Theft Auto Vice City‘de dinlediğimiz Self Control şarkısının ta kendisini buldum. Anılar geri geliyor. Müzik, insan hayatında çok önemli bir şey.

Her şey bir kenara müzik sanattır ve TeknoBaze Ekibi olarak sanata saygımız sonsuzdur! Bu yüzden mp3 dönüştürücü gibi korsan yolları bırakıyor ve hem sevdiğimiz sanatçılara destek oluyoruz, hem de sevdiğimiz sanatçıları daha yüksek bir ses kalitesi ile dinliyoruz.

Önerilen Haberler

Bir Yorum Yap

4 × 3 =

*Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

TeknoBaze.com internet sitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız, bu durumu varsayılan olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul Ediyorum Ayrıntılı Bilgi